חיפוש באתר
הגנה נגד חלודה על ברזלי זיון בבטון

הגנה על ברזלי זיון בבטון

 

מעל תקופה של 10 שנים ניתן למצוא יותר ויותר דו"חות במדינות מתועשות בכל העולם אשר מוכיחים את היעילות בהגנה מפני קורוזיה על ברזלי זיון בבטון (ברזלי חיזוק). אם הברזלים יהיו מוגנים מפני קורוזיה מראש ישנה את יעד טיפול האחזקה הצפוי ללא הגנה שעומד על כ 10 שנים וניתן להיות מוארך לכ30 שנה.

 

הגנה על ברזלי הזיון ע"י ציפוי אבץ זינגה.

 

בהשוואה לשיטות הגנה אחרות אשר יושמו על ברזלי זיון ,שיכבת אבץ זינגא דקה של כ 40 מיקרון מציעה לתעשיה פתרון הגנה ברמה גבוהה  וביחס עלות נמוך.

זינגא  זה מוצר אבץ נוזלי חד-קומפוננטי קל ליישום בעזרת מברשת, רולר, ציוד התזה או טבילה בכל תנאים אטמוספרים.

ישום זינגא מציע הגנה קטודית אקטיבית נגד קורוזיה טובה יותר מציפוי אבץ חם בטבילה,וזה הוכח באירופה בדרום אפריקה,ובצפון אמריקה גם בבדיקות מעבדה וגם בשטח היישום.

שכבת אבץ זינגא מכילה תפזורת שווה והומוגנית של אבץ על פני המתכת,שכבה המכילה אבץ אקטיבי בריכוז 96% בשכבה היבשה,אבץ טהור 99.995% ע"פ בקרת אכות קפדנית המפוקחת תקן איזוISO .

שכבה זו מעניקה הגנה עמוקה למתכת מפני התחמצנות שהיא קורוזיה.

 

הכנת פני השטח של ברזל הזיון לקראת צביעה יכולה להתבצע או בשיטת ניקוי חול לרמה תעשיתית של 2.5 SA תקן שוודי,ורמת חיספוס של 12.5 Ra  או לטיפול בתיקונים ע"י הסרת חלודה רופפת או ע"י מברשת ברזל ידנית או מכנית או ע"י התזת סילון מים.

 

-שכבת אבץ זינגא היא שכבה גמישה שלא תיסדק או תשבר כתוצאה מכיפוף מוטות הזיון.זהו ללא ספק פן חשוב מאוד בפתרון מאחר ומוטות זיון לרוב עוברות מניפולציות מכניות רבות ביישום ובשינוע.

-שכבת האבץ זינגא מציעה אדהזיה(כח אחיזה) טוב מאוד מול הבטון שעוטף אותה ע"פ ניסוי משיכה שנעשה בבלגיה וברוסיה ושתוצאותיו ברורות – כח האחיזה של הבטון בברזל מצופה זינגא טוב יותר או שווה לברזל שלא עבר כל טיפול.

-זמן היבוש של שכבת האבץ לפני ישום הבטון יכולה להיות קצרה מאוד ,למעשה ברגע שהאבץ יבש למגע (כ 20 דקות) ניתן כבר ליישם את הבטון . כתוצאה מכך יתרחשו התופעות הבאות:

1.מעט תחמוצות אבץ יווצרו על פני שטח הציפוי,אלו יסתמו את פורוזיביות הציפוי.

2.פני הציפוי יהיו מחוספסים יותר ויעניקו אדהזיה טובה עוד יותר לבטון.

 

ניסויים רבים ונרחבים בוצעו על היישום המעניין הזה ע"י אוניברסיטאת גנט  GHENT ע"י פרופסור  DR.Ir.J.Defrancq  ובהם אושררו התכונות היחודיות של זינגא בישום על ברזלי זיון וכשכבת הגנה נגד קורוזיה על ברזל.

ציפוי זינגא ישמר  על ברזלי זיון מהתפוררות והתנפחות של קורוזיה ובאופן זה ישמר את מראה הבטון החיצוני וחוזקו ליותר מ30 שנים.

 

צור\י קשר למידע נוסף,דוגמאות , דו"חות,ושאלות .

 

 

 

 

 

 
 • צור קשר CONTACT

  # צנטריפוגות
  # ייבוש ואיוד
  # הפרדת מתכות
  # טיפול במוצקים
  # ממברנות
  # טיפול בנוזלים
  # שינוע והזנת מוצקים
  # סינון
  # ציפוי אבץ -גילוון קר
  PILOT UNITS IN ISRAEL
 • אודות החברה
 • צוות

 • TEL - טל - 97235464578+ FAX - פקס - 97235464569+ אימייל - ^EMAIL - ^dan@mbl.co.il

  © 2009 All Rights Reserved to M.B.L.  ::  Designed By Yoti  ::  Programed & Managed By Ofek Software  ?Crea uniformes de camisetas de futbol personalizados para tu equipo! ?Personaliza jerseys de juegos, pantalones de camisetas de futbol baratas juego, jerseys de practica, camisetas de fans Camisetas baloncesto, borlas y mas sin minimos! Compra camisetas de futbol baratas Camisetas hockey baratas la tienda deportiva mas grande del Reino Unido. ?Grandes ofertas en la Premiership camiseta beisbol, kits europeos e internacionales, todo al precio camisetas rugby mas bajo! Encuentra tus camisetas de futbol. Todos los estilos y colores ropa ciclismo barata disponibles en la tienda oficial en linea.